HAKKIMIZDA

Epit yapı olarak, alanında farklı tecrübe ve deneyimlere sahip olan  ve  edinilmiş profesyonel tecrübelerin bir araya getirilerek üretimi daha verimli hale getireceği inancıyla 2017 yılının Nisan ayında faaliyete geçirilmiştir.

Yurt içi / yurt dışı farklı ölçeklerde ve farklı fonksiyonlarda bir çok projeye imza atan firmamız, bina ve mekanlarda organizasyon şemasının kurulumundan projenin işletmeye alınmasına kadar geçen süreçte gerekli tüm hizmet ve servisi müşterilerine sağlamak disiplinini ilke edinmiştir.

Mimari ve iç mimarı alanlarında tasarımdan projelendirmeye, proje yönetiminden şantiyeye, üretimden montaj ve uygulama aşamasına kadar geniş çapta hizmet veren Epit Yapı kadrosu, aynı zamanda yenilikçi ve çözümlemeci yaklaşımı güçlendirmek ve güncellemek adına her daim araştırma ve geliştirme sürecine devam etmektedir.

Estetik ve fonksiyonelliğin mimaride ayrılmaz bir bütün olduğu gerçeğini dikkate alarak, farklı ölçek ve fonksiyonlara sahip projelerde, sanatı ve bilimi yaşam alanlarına entegre ederek ve her projeye özel yaklaşımlar geliştirerek özgün ve yaşadıkça değerlenen, kullanıcısıyla bütünleşen tasarımlar üretmeye gayret ediyoruz.

Epit olarak hedefimiz, geçmişin ve geleceğin tasarımlarını yorumlamaya ve geliştirmeye devam ederek hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kullanıcılara en yüksek konfor düzeyinde özgün ve işlevsel kullanım alanları yaratmaya devam etmektir.